- Voorkomt knopen en schade aan de kabel
- Verhoogt veiligheid van gebruikers
- Langere levensduur van de motor
| Artikelcode (SKU) | 121846 |
| EAN | 5414919977806 |
| SKU leverancier | 758611038 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 1.3 kW |
| Gewicht | 36,00 KG |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 400/800 KG |
| Artikelcode (SKU) | 121846 |
| EAN | 5414919977806 |
| SKU leverancier | 758611038 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 1.3 kW |
| Gewicht | 36,00 KG |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 400/800 KG |
| Afmetingen (l x b x h) | 510 x 410 x 455 MM |
| Diameter kabel | 5.0 MM |
| Draadloos | Ja |
| Hefhoogte | 32/16 m |
| Hefsnelheid | 8/4 M/MIN |
| Order nr. | 758611038 #ere# |
| Orig. nr. | Ph400-r |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw