| Artikelcode (SKU) | 121847 |
| EAN | 5420032501965 |
| SKU leverancier | 758611250 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 0,5 kW |
| Gewicht | 12,50 KG |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 125/250 KG |
| Artikelcode (SKU) | 121847 |
| EAN | 5420032501965 |
| SKU leverancier | 758611250 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 0,5 kW |
| Gewicht | 12,50 KG |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 125/250 KG |
| Afmetingen (l x b x h) | 345 x 132 x 200 MM |
| Diameter kabel | 3 MM |
| Hefhoogte | 12/6 m |
| Hefsnelheid | 8/4 M/MIN |
| Lengte kabel afstandsbediening | 1,6 m |
| Order nr. | 758611250 #ere# |
| Orig. nr. | Sh125/250 |
| Type haak | Enkel/dubbel |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw