| Artikelcode (SKU) | 121849 |
| EAN | 5420032501972 |
| SKU leverancier | 758612040 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 0,75 kW |
| Gewicht | 16,50 KG |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 200/400 KG |
| Artikelcode (SKU) | 121849 |
| EAN | 5420032501972 |
| SKU leverancier | 758612040 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 0,75 kW |
| Gewicht | 16,50 KG |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 200/400 KG |
| Afmetingen (l x b x h) | 381 x 147 x 243 MM |
| Diameter kabel | 4 MM |
| Hefhoogte | 12/6 m |
| Hefsnelheid | 8/4 M/MIN |
| Lengte kabel afstandsbediening | 1,6 m |
| Order nr. | 758612040 #ere# |
| Orig. nr. | Sh200/400 |
| Type haak | Enkel/dubbel |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw