| Artikelcode (SKU) | 121850 |
| EAN | 5420032593519 |
| SKU leverancier | 758613070 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 1,05 kW |
| Gewicht | 19,00 KG |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 300/600 KG |
| Artikelcode (SKU) | 121850 |
| EAN | 5420032593519 |
| SKU leverancier | 758613070 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 1,05 kW |
| Gewicht | 19,00 KG |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 300/600 KG |
| Afmetingen (l x b x h) | 520 x 440 x 240 MM |
| Diameter kabel | 5 MM |
| Hefhoogte | 18/9 m |
| Hefsnelheid | 8/4 M/MIN |
| Lengte kabel afstandsbediening | 1,6 m |
| Order nr. | 758613070 #ere# |
| Orig. nr. | Sh300/600-18 |
| Type haak | Enkel/dubbel |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw