| Artikelcode (SKU) | 121851 |
| EAN | 5414919977554 |
| SKU leverancier | 758613085 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 0.5 kW |
| Gewicht | 21,40 KG |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 125/250 KG |
| Artikelcode (SKU) | 121851 |
| EAN | 5414919977554 |
| SKU leverancier | 758613085 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 0.5 kW |
| Gewicht | 21,40 KG |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 125/250 KG |
| Afmetingen (l x b x h) | 376 x 305 x 250 MM |
| Diameter kabel | 3.0 MM |
| Draadloos | Ja |
| Hefhoogte | 12/6 m |
| Hefsnelheid | 8/4 M/MIN |
| Order nr. | 758613085 #ere# |
| Orig. nr. | Sh125-r |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw