| Artikelcode (SKU) | 272563 |
| EAN | 5414919997972 |
| SKU leverancier | 758613105 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 0.20 kW |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 150 KG |
| Hefsnelheid | 2.3 M/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 272563 |
| EAN | 5414919997972 |
| SKU leverancier | 758613105 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 0.20 kW |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 150 KG |
| Hefsnelheid | 2.3 M/MIN |
| Lengte ketting | 6 m |
| Order nr. | 758613105 #ere# |
| Orig. nr. | Kt150 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw