| Artikelcode (SKU) | 272564 |
| EAN | 5414919997989 |
| SKU leverancier | 758613107 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 0.41 kW |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 300 KG |
| Hefsnelheid | 2.3 M/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 272564 |
| EAN | 5414919997989 |
| SKU leverancier | 758613107 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 0.41 kW |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 300 KG |
| Hefsnelheid | 2.3 M/MIN |
| Lengte ketting | 6 m |
| Order nr. | 758613107 #ere# |
| Orig. nr. | Kt300 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw