| Artikelcode (SKU) | 272566 |
| EAN | 5414919998511 |
| SKU leverancier | 758613126 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 1.8 kW |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 500 KG |
| Diameter kabel | 6 MM |
| Artikelcode (SKU) | 272566 |
| EAN | 5414919998511 |
| SKU leverancier | 758613126 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 1.8 kW |
| Spanning | 230 V |
| Capaciteit | 500 KG |
| Diameter kabel | 6 MM |
| Draadloos | Ja |
| Hefsnelheid | 13 M/MIN |
| Lengte kabel | 30 m |
| Order nr. | 758613126 #ere# |
| Orig. nr. | Phs500-r |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw