Metalen stang voor afbakennet 1250 x 13 mm
Metalen stang voor afbakennet 1250 x 13 mm
op voorraad
€7,97 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 118540 |
| EAN | 5420000015548 |
| SKU leverancier | VM 350001 |
| Merk | COLOR LINE |
| Lengte | 50 m |
| Gewicht | 7500 gr KG |
| Kleur | Wit / rood TPI |
| Aantal per pallet | 56 st/pcs |
| Artikelcode (SKU) | 118540 |
| EAN | 5420000015548 |
| SKU leverancier | VM 350001 |
| Merk | COLOR LINE |
| Lengte | 50 m |
| Gewicht | 7500 gr KG |
| Kleur | Wit / rood TPI |
| Aantal per pallet | 56 st/pcs |
| Type | 150 g/m2 V |
| Kleur 2 | Oranje |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw