Metalen stang voor afbakennet 1250 x 13 mm
Metalen stang voor afbakennet 1250 x 13 mm
op voorraad
€7,97 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 191401 |
| EAN | 5420000018099 |
| SKU leverancier | VM 355805 |
| Merk | COLOR LINE |
| Lengte | 50 m |
| Gewicht | 6000 gr KG |
| Hoogte | 1 m |
| Kleur | Oranje TPI |
| Artikelcode (SKU) | 191401 |
| EAN | 5420000018099 |
| SKU leverancier | VM 355805 |
| Merk | COLOR LINE |
| Lengte | 50 m |
| Gewicht | 6000 gr KG |
| Hoogte | 1 m |
| Kleur | Oranje TPI |
| Aantal per pallet | 63 st/pcs |
| Type | 120 g/m2 V |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw