| Artikelcode (SKU) | 268356 |
| EAN | 5400978015856 |
| SKU leverancier | 754753107 |
| Merk | VYNCKIER |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 300/500 KG |
| Draaibaar | Ja |
| Hoogte maximum | 1950 m |
| Artikelcode (SKU) | 268356 |
| EAN | 5400978015856 |
| SKU leverancier | 754753107 |
| Merk | VYNCKIER |
| Spanning | 12 V |
| Capaciteit | 300/500 KG |
| Draaibaar | Ja |
| Hoogte maximum | 1950 m |
| Kabel lengte | 10 MM |
| Kabeldikte | 6 MM |
| Order nr. | 754753107 #ere# |
| Orig. nr. | Bk30012 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw