Altrex LadderMat Ref. 509023
Altrex LadderMat Ref. 509023
op voorraad
€93,17 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 629314 |
| EAN | 8711563157804 |
| SKU leverancier | 108310 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 3,6 m |
| Aantal treden / sporten | 1 x 10 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Artikelcode (SKU) | 629314 |
| EAN | 8711563157804 |
| SKU leverancier | 108310 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 3,6 m |
| Aantal treden / sporten | 1 x 10 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Breedte ladderdeel | 35 CM |
| Brutogewicht | 3,9 KG |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 5 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Ladderbasis | Recht |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 1,61 m |
| Opberghoogte | 255 CM |
| Red Step® | Ja |
| Toprollen | Nee |
| Trede / sport afstand | 25 CM |
| Trede / sport diepte | 32 CM |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 0,73 x 0,35 m x m |
| Warenwet | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw