Altrex Voet Nevada rechts 72 mm Ref. 720
Altrex Voet Nevada rechts 72 mm Ref. 720
niet op voorraad
€7,26 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 629420 |
| EAN | 8711563135383 |
| SKU leverancier | 240112 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Zwart TPI |
| Maximale werkhoogte | 4,5 m |
| Aantal treden / sporten | 1 x 12 |
| Behandeling | Gecoat |
| Artikelcode (SKU) | 629420 |
| EAN | 8711563135383 |
| SKU leverancier | 240112 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Zwart TPI |
| Maximale werkhoogte | 4,5 m |
| Aantal treden / sporten | 1 x 12 |
| Behandeling | Gecoat |
| Breedte ladderdeel | 35 CM |
| Brutogewicht | 9,8 KG |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 10 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Keuringsinstantie | Dekra |
| Ladderbasis | Recht |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 2,47 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 108 CM |
| Opbergdiepte | 7,2 CM |
| Opberghoogte | 357 CM |
| Red Step® | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Ja |
| Toprollen | Nee |
| Trede / sport afstand | 28 CM |
| Trede / sport diepte | 41 CM |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 0,91 x 1,08 m x m |
| Warenwet | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw