- Voor professioneel gebruik
- Geanodiseerd dus vuilafstotend
| Artikelcode (SKU) | 629342 |
| EAN | 8711563177284 |
| SKU leverancier | 153108 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 3,4 m |
| Aantal treden / sporten | 1 x 8 |
| Behandeling | Geanodiseerd |
| Artikelcode (SKU) | 629342 |
| EAN | 8711563177284 |
| SKU leverancier | 153108 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 3,4 m |
| Aantal treden / sporten | 1 x 8 |
| Behandeling | Geanodiseerd |
| Breedte ladderdeel | 41.5 CM |
| Brutogewicht | 6 KG |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 10 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Ladderbasis | Uitgebogen |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 1,41 m |
| Opbergbreedte | 82,2 CM |
| Opbergdiepte | 6,5 CM |
| Opberghoogte | 241 CM |
| Red Step® | Ja |
| Toprollen | Nee |
| Trede / sport afstand | 28 CM |
| Trede / sport diepte | 27 CM |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 0,63 x 0,83 m x m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw