Altrex LadderMat Ref. 509023
Altrex LadderMat Ref. 509023
op voorraad
€93,17 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 629317 |
| EAN | 8711563156609 |
| SKU leverancier | 108410 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 5,6 m |
| Aantal treden / sporten | 2 x 10 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Artikelcode (SKU) | 629317 |
| EAN | 8711563156609 |
| SKU leverancier | 108410 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 5,6 m |
| Aantal treden / sporten | 2 x 10 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Breedte ladderdeel | 40 CM |
| Brutogewicht | 10,1 KG |
| Garantie | 5 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Ladderbasis | Recht |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 3,61 m |
| Maximale stahoogte A-stand | 1.58 m |
| Opbergbreedte | 112 CM |
| Opbergdiepte | 12,2 CM |
| Opberghoogte | 255 CM |
| Red Step® | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Ja |
| Toprollen | Nee |
| Trede / sport afstand | 25 CM |
| Trede / sport diepte | 32 CM |
| Uitgeschoven lengte | 4.65 m |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 1,21 x 1,12 m x m |
| Warenwet | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw