Altrex LadderMat Ref. 509023
Altrex LadderMat Ref. 509023
op voorraad
€93,17 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 629338 |
| EAN | 8711563101005 |
| SKU leverancier | 124816 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Zwart TPI |
| Maximale werkhoogte | 8,75 m |
| Aantal treden / sporten | 2 x 16 |
| Behandeling | Gecoat |
| Artikelcode (SKU) | 629338 |
| EAN | 8711563101005 |
| SKU leverancier | 124816 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Zwart TPI |
| Maximale werkhoogte | 8,75 m |
| Aantal treden / sporten | 2 x 16 |
| Behandeling | Gecoat |
| Breedte ladderdeel | 45.7 CM |
| Brutogewicht | 24 KG |
| Garantie | 10 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Keuringsinstantie | Dekra |
| Ladderbasis | Recht |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 6,77 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 108 CM |
| Opbergdiepte | 17,5 CM |
| Opberghoogte | 446 CM |
| Red Step® | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Ja |
| Trede / sport afstand | 27 CM |
| Trede / sport diepte | 45 CM |
| Uitgeschoven lengte | 8.03 m |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 2,20 x 1,20 m x m |
| Warenwet | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw