- Voor professioneel gebruik
- In A-stand of als schuifladder
- Uitgebogen bomen, extra stabiel
- Geanodiseerd dus vuilafstotend
| Artikelcode (SKU) | 629348 |
| EAN | 8711563177345 |
| SKU leverancier | 153212 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 6,6 m |
| Aantal treden / sporten | 2 x 12 |
| Behandeling | Geanodiseerd |
| Artikelcode (SKU) | 629348 |
| EAN | 8711563177345 |
| SKU leverancier | 153212 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 6,6 m |
| Aantal treden / sporten | 2 x 12 |
| Behandeling | Geanodiseerd |
| Breedte ladderdeel | 44 CM |
| Brutogewicht | 19,6 KG |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 10 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Ladderbasis | Uitgebogen |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 4,61 m |
| Maximale stahoogte A-stand | 2.44 m |
| Maximale werkhoogte A-stand | 4.45 m |
| Opbergbreedte | 95,4 CM |
| Opbergdiepte | 12,3 CM |
| Opberghoogte | 363 CM |
| Red Step® | Ja |
| Toprollen | Ja |
| Trede / sport afstand | 28 CM |
| Trede / sport diepte | 27 CM |
| Uitgeschoven lengte | 5.86 m |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 1,53 x 0,96 m x m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw