- Voor professioneel gebruik
- In A-stand of als schuifladder
- Uitgebogen bomen, extra stabiel
- Geanodiseerd dus vuilafstotend
| Artikelcode (SKU) | 629349 |
| EAN | 8711563177352 |
| SKU leverancier | 153214 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 7,7 m |
| Aantal treden / sporten | 2 x 14 |
| Behandeling | Geanodiseerd |
| Artikelcode (SKU) | 629349 |
| EAN | 8711563177352 |
| SKU leverancier | 153214 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 7,7 m |
| Aantal treden / sporten | 2 x 14 |
| Behandeling | Geanodiseerd |
| Breedte ladderdeel | 44 CM |
| Brutogewicht | 24,5 KG |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 10 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Ladderbasis | Uitgebogen |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 5,7 m |
| Maximale stahoogte A-stand | 2.98 m |
| Maximale werkhoogte A-stand | 5.00 m |
| Opbergbreedte | 110,4 CM |
| Opbergdiepte | 12,3 CM |
| Opberghoogte | 419 CM |
| Red Step® | Ja |
| Toprollen | Ja |
| Trede / sport afstand | 28 CM |
| Trede / sport diepte | 27 CM |
| Uitgeschoven lengte | 6.98 m |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 1,82 x 1,11 m x m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw