Altrex LadderMat Ref. 509023
Altrex LadderMat Ref. 509023
op voorraad
€93,17 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 629322 |
| EAN | 8711563156647 |
| SKU leverancier | 108512 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 8,5 m |
| Aantal treden / sporten | 3 x 12 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Artikelcode (SKU) | 629322 |
| EAN | 8711563156647 |
| SKU leverancier | 108512 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 8,5 m |
| Aantal treden / sporten | 3 x 12 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Breedte ladderdeel | 45 CM |
| Brutogewicht | 22,1 KG |
| Garantie | 5 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Ladderbasis | Recht |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 6,51 m |
| Maximale stahoogte A-stand | 2.79 m |
| Opbergbreedte | 112 CM |
| Opbergdiepte | 17,5 CM |
| Opberghoogte | 308 CM |
| Red Step® | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Ja |
| Toprollen | Ja |
| Trede / sport afstand | 25 CM |
| Trede / sport diepte | 32 CM |
| Uitgeschoven lengte | 7.65 m |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 1,95 x 1,12 m x m |
| Warenwet | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw