Altrex LadderMat Ref. 509023
Altrex LadderMat Ref. 509023
op voorraad
€93,17 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 136674 |
| EAN | 8711563185685 |
| SKU leverancier | 119312 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Grijs TPI |
| Maximale werkhoogte | 8,5 m |
| Aantal treden / sporten | 3 x 12 |
| Behandeling | Gecoat |
| Artikelcode (SKU) | 136674 |
| EAN | 8711563185685 |
| SKU leverancier | 119312 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Grijs TPI |
| Maximale werkhoogte | 8,5 m |
| Aantal treden / sporten | 3 x 12 |
| Behandeling | Gecoat |
| Brutogewicht | 23,1 KG |
| Garantie | 5 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Ladderbasis | Recht |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 6,52 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 49,6 CM |
| Opbergdiepte | 20 CM |
| Opberghoogte | 313 CM |
| Red Step® | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Ja |
| Toprollen | Ja |
| Trede / sport afstand | 25 CM |
| Trede / sport diepte | 37 CM |
| Uitgeschoven lengte | 7.67 m |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 1,99 x 1,12 m x m |
| Warenwet | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw