Altrex LadderMat Ref. 509023
Altrex LadderMat Ref. 509023
op voorraad
€93,17 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 136685 |
| EAN | 8711563135529 |
| SKU leverancier | 242312 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Zwart TPI |
| Maximale werkhoogte | 9,05 m |
| Aantal treden / sporten | 3 x 12 |
| Behandeling | Gecoat |
| Artikelcode (SKU) | 136685 |
| EAN | 8711563135529 |
| SKU leverancier | 242312 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Zwart TPI |
| Maximale werkhoogte | 9,05 m |
| Aantal treden / sporten | 3 x 12 |
| Behandeling | Gecoat |
| Breedte ladderdeel | 35 CM |
| Brutogewicht | 33,7 KG |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 10 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Keuringsinstantie | Dekra |
| Ladderbasis | Uitgebogen |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 7,03 m |
| Maximale stahoogte A-stand | 3.24 m |
| Maximale werkhoogte A-stand | 5.25 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 118,5 CM |
| Opbergdiepte | 18,8 CM |
| Opberghoogte | 357 CM |
| Red Step® | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Ja |
| Toprollen | Ja |
| Trede / sport afstand | 28 CM |
| Trede / sport diepte | 41 CM |
| Uitgeschoven lengte | 8.33 m |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 2,17 x 1,19 m x m |
| Warenwet | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw