- Diepe treden (65 mm)
- Voor thuis of professionele klus
- Telescopisch, dus compact op te bergen
- Robuuste telescopische ladder
- Veilig inschuiven met soft close technologie
| Artikelcode (SKU) | 136698 |
| EAN | 8711563216303 |
| SKU leverancier | 500357 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 4,3 m |
| Aantal treden / sporten | 1 x 11 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Artikelcode (SKU) | 136698 |
| EAN | 8711563216303 |
| SKU leverancier | 500357 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 4,3 m |
| Aantal treden / sporten | 1 x 11 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Breedte ladderdeel | 47.5 CM |
| Brutogewicht | 13,4 KG |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 5 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 2,28 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 84 CM |
| Opbergdiepte | 8,5 CM |
| Opberghoogte | 90,5 CM |
| Red Step® | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Ja |
| Trede / sport afstand | 30 CM |
| Trede / sport diepte | 65 CM |
| Uitgeschoven lengte | 3.43 m |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 0,90 x 0,84 m x m |
| Warenwet | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw