- Ideaal voor thuis
- Telescopisch dus compact op te bergen
- Gebruiksvriendelijke telescopische ladder
| Artikelcode (SKU) | 629639 |
| EAN | 8711563251496 |
| SKU leverancier | 500369 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Rood RAL 9010 |
| Maximale werkhoogte | 4,2 m |
| Aantal treden / sporten | 1 x 11 |
| Behandeling | Gecoat |
| Artikelcode (SKU) | 629639 |
| EAN | 8711563251496 |
| SKU leverancier | 500369 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Rood RAL 9010 |
| Maximale werkhoogte | 4,2 m |
| Aantal treden / sporten | 1 x 11 |
| Behandeling | Gecoat |
| Brutogewicht | 11,8 KG |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 5 jaren |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 2,2 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Red Step® | Ja |
| Trede / sport afstand | 30 CM |
| Trede / sport diepte | 45 CM |
| Uitgeschoven lengte | 3.2 m |
| Warenwet | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw