- Extra diepe treden (80 mm)
- Voor intensief, professioneel gebruik
- Met geïntegreerde muurafhouder
- Gereedschap altijd bij de hand
- Veilig inschuiven met soft close technologie
| Artikelcode (SKU) | 136700 |
| EAN | 8711563216730 |
| SKU leverancier | 500361 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Zwart RAL 9010 |
| Maximale werkhoogte | 4,85 m |
| Aantal treden / sporten | 1 x 13 |
| Behandeling | Gecoat |
| Artikelcode (SKU) | 136700 |
| EAN | 8711563216730 |
| SKU leverancier | 500361 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Zwart RAL 9010 |
| Maximale werkhoogte | 4,85 m |
| Aantal treden / sporten | 1 x 13 |
| Behandeling | Gecoat |
| Breedte ladderdeel | 48.4 CM |
| Brutogewicht | 14,9 KG |
| EN 131 | Ja |
| Ergo360 | Ja |
| Garantie | 5 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Keuringsinstantie | TÜv |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 2,84 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 90 CM |
| Opbergdiepte | 9,3 CM |
| Opberghoogte | 95 CM |
| Red Step® | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Ja |
| Trede / sport afstand | 30 CM |
| Trede / sport diepte | 78 CM |
| Uitgeschoven lengte | 3.90 m |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 1,02 x 0,90 m x m |
| Warenwet | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw