| Artikelcode (SKU) | 155680 |
| EAN | 7394483000484 |
| SKU leverancier | 20130-501 |
| Merk | VSA |
| Lengte | 0.75 / 3 m |
| Gewicht | 8.8 KG |
| Breedte | 500 MM |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Artikelcode (SKU) | 155680 |
| EAN | 7394483000484 |
| SKU leverancier | 20130-501 |
| Merk | VSA |
| Lengte | 0.75 / 3 m |
| Gewicht | 8.8 KG |
| Breedte | 500 MM |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Uitvoering | Telescoopladder CM |
| Werkhoogte | 3.8 m |
| Draaglast | 150 KG |
| Aantal sporten | 9 |
| Lengte ingeschoven | 0.75 m |
| Met kantelbeveiliging | Nee |
| Met platform | Nee |
| Met stabilisatiebalk | Nee |
| Met wieltjes | Nee |
| Transportlengte | 0.75 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw