| Artikelcode (SKU) | 831182 |
| EAN | 7394483000491 |
| SKU leverancier | 20138-601 |
| Merk | VSA |
| Lengte | 0.93 / 3.8 m |
| Gewicht | 13.9 KG |
| Breedte | 910 MM |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Artikelcode (SKU) | 831182 |
| EAN | 7394483000491 |
| SKU leverancier | 20138-601 |
| Merk | VSA |
| Lengte | 0.93 / 3.8 m |
| Gewicht | 13.9 KG |
| Breedte | 910 MM |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Uitvoering | Telescoopladder CM |
| Werkhoogte | 4.7 m |
| Draaglast | 150 KG |
| Aantal sporten | 12 |
| Lengte ingeschoven | 0.93 m |
| Met kantelbeveiliging | Nee |
| Met platform | Nee |
| Met stabilisatiebalk | Ja |
| Met wieltjes | Nee |
| Transportlengte | 0.93 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw