- Voor intensief, professioneel gebruik
- Telescopisch instelbaar, ideaal voor ongelijke ondergronden
- Stabiel door uitgebogen bomen
| Artikelcode (SKU) | 629688 |
| EAN | 8711563243682 |
| SKU leverancier | 503916 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 7,9 m |
| Aantal treden / sporten | 4 x 6 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Artikelcode (SKU) | 629688 |
| EAN | 8711563243682 |
| SKU leverancier | 503916 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 7,9 m |
| Aantal treden / sporten | 4 x 6 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Breedte ladderdeel | 46 CM |
| Brutogewicht | 22 KG |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 5 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Keuringsinstantie | TÜv |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 5,89 m |
| Maximale stahoogte A-stand | 2.62 m |
| Maximale werkhoogte A-stand | 4.60 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 105 CM |
| Opbergdiepte | 22 CM |
| Opberghoogte | 201 CM |
| Toprollen | Nee |
| Trede / sport afstand | 30 CM |
| Trede / sport diepte | 34 CM |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 1,82 x 1,05 m x m |
| Warenwet | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw