Altrex Platform Varitrex Plus Ref. 50915
Altrex Platform Varitrex Plus Ref. 50915
niet op voorraad
€56,87 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 514252 |
| EAN | 8711563151796 |
| SKU leverancier | 503538 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 4,3 m |
| Aantal treden / sporten | 4 x 3 |
| Afstand tot gevel | 0.85 m |
| Artikelcode (SKU) | 514252 |
| EAN | 8711563151796 |
| SKU leverancier | 503538 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 4,3 m |
| Aantal treden / sporten | 4 x 3 |
| Afstand tot gevel | 0.85 m |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Breedte ladderdeel | 34.0 CM |
| Brutogewicht | 14,5 KG |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 5 jaren |
| Keuringsinstantie | TÜv |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 2,38 m |
| Maximale stahoogte A-stand | 1.02 m |
| Maximale werkhoogte A-stand | 3.00 m |
| Maximale werkhoogte muurafhoudstand | 3.5 m |
| Maximale werkhoogte steigerstand | 2.9 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 78 CM |
| Opbergdiepte | 28 CM |
| Opberghoogte | 92 CM |
| Producthoogte gebruiksstand | 0,9 CM |
| Red Step® | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Ja |
| Toprollen | Nee |
| Trede / sport afstand | 27 CM |
| Trede / sport diepte | 27.5 CM |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 0,87 x 0,78 m x m |
| Warenwet | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw