- Door 1 persoon veilig op en af te bouwen
- In 10 minuten naar 6 meter werkhoogte
- Stabiel, sterk en robuust
- Licht in gewicht, eenvoudig te vervoeren
- Houten of lichtgewicht Fiber-Deck® platformen
- Compacte trolley (120 x 75 x 158 cm)
| Artikelcode (SKU) | 630003 |
| EAN | 8711563234710 |
| SKU leverancier | C003005 |
| Merk | Altrex |
| Maximale werkhoogte | 6,2 m |
| Brutogewicht | 109,5 KG |
| Cradle to Cradle® | Ja |
| EN 1004 | Ja |
| Artikelcode (SKU) | 630003 |
| EAN | 8711563234710 |
| SKU leverancier | C003005 |
| Merk | Altrex |
| Maximale werkhoogte | 6,2 m |
| Brutogewicht | 109,5 KG |
| Cradle to Cradle® | Ja |
| EN 1004 | Ja |
| EN 1004 belastingsklasse | 3 |
| Ergo360 | Ja |
| Frame breedte | 0,75 m |
| Garantie | 5 jaren |
| Keuringsinstantie | TÜv |
| Maximaal aantal personen op platform | 1 |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale platformhoogte binnen | 4,2 m |
| Maximale platformhoogte buiten | 4,2 m |
| Maximale stahoogte | 4,2 m |
| Maximale werkhoogte binnen | 6,2 m |
| Maximale werkhoogte buiten | 6,2 m |
| Maximale windbelasting | 4 bft |
| Minimum aantal personen opbouw | 1 |
| Opbouwmethode | Schoren |
| Platformlengte | 1,2 m |
| Platformsamenstelling | Enkel |
| Platformtype | Fiber-deck® |
| Producthoogte gebruiksstand | 5,35 CM |
| Steigerbreedte | 0,75 m |
| Steigerlengte | 1.20 m |
| Toegangsklasse | Xxcd |
| Trede / sport afstand | 25 CM |
| Vloeroppervlakte tegen gevel | 3,65 x 1,58 m x m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw