- Robuust, stabiel en veilig
- Extra groot staplatform, groot stacomfort
- Met wielen dus verrolbaar
| Artikelcode (SKU) | 629722 |
| EAN | 8711563106000 |
| SKU leverancier | 507828 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 4,15 m |
| Aantal treden / sporten | 8 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Artikelcode (SKU) | 629722 |
| EAN | 8711563106000 |
| SKU leverancier | 507828 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 4,15 m |
| Aantal treden / sporten | 8 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Brutogewicht | 33 KG |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 5 jaren |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 2,15 m |
| Stabiliteitsbalk | Nee |
| Steunbeugel | Nee |
| Trede / sport afstand | 24 CM |
| Trede / sport diepte | 10 CM |
| Type trede / sport | Gesloten |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw