- Extra groot werkplatform
- Praktisch en compact op te bergen
- Geschikt voor in en om huis
| Artikelcode (SKU) | 629726 |
| EAN | 8711563212497 |
| SKU leverancier | 507843 |
| Merk | Altrex |
| Gewicht | 4,2 KG |
| Maximale werkhoogte | 2,5 m |
| Aantal treden / sporten | 2 x 2 |
| Opberglengte | 0,72 m |
| Artikelcode (SKU) | 629726 |
| EAN | 8711563212497 |
| SKU leverancier | 507843 |
| Merk | Altrex |
| Gewicht | 4,2 KG |
| Maximale werkhoogte | 2,5 m |
| Aantal treden / sporten | 2 x 2 |
| Opberglengte | 0,72 m |
| Verpakkingsbreedte | 0,40 m |
| Verpakkingsdiepte | 0,73 m |
| Verpakkingshoogte | 0,16 m |
| Vloeroppervlakte | 0,72 x 0,40 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw