- Licht en stevig door het gebruik van aluminium
- Meer gebruiksgemak door slim scharniersysteem
- Meer stevigheid door enkel kokerprofiel
| Artikelcode (SKU) | 629358 |
| EAN | 8711563204713 |
| SKU leverancier | 191327 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Grijs TPI |
| Maximale werkhoogte | 3,65 m |
| Aantal treden / sporten | 7 |
| Behandeling | Gecoat |
| Artikelcode (SKU) | 629358 |
| EAN | 8711563204713 |
| SKU leverancier | 191327 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Grijs TPI |
| Maximale werkhoogte | 3,65 m |
| Aantal treden / sporten | 7 |
| Behandeling | Gecoat |
| Brutogewicht | 10,1 KG |
| Cradle to Cradle® | Ja |
| Dubbel bordes | Nee |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 10 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Keuringsinstantie | Dekra |
| Kleur bordes | Blank, geen kleur |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 1,65 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 61,3 CM |
| Opbergdiepte | 16 CM |
| Opberghoogte | 244,5 CM |
| Red Step® | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Nee |
| Steunbeugel | Nee |
| Trede / sport afstand | 25 CM |
| Trede / sport diepte | 8 CM |
| Type trede / sport | Enkele koker |
| Warenwet | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw