- Voor de vaardige klusser en vakkundige professional
- Lichtgewicht trap door open trede profiel
- Gebruiksvriendelijk door slim scharniersysteem
| Artikelcode (SKU) | 629384 |
| EAN | 8711563230613 |
| SKU leverancier | 194305 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium RAL 9010 |
| Maximale werkhoogte | 3,2 m |
| Aantal treden / sporten | 5 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Artikelcode (SKU) | 629384 |
| EAN | 8711563230613 |
| SKU leverancier | 194305 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium RAL 9010 |
| Maximale werkhoogte | 3,2 m |
| Aantal treden / sporten | 5 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Brutogewicht | 7,8 KG |
| Cradle to Cradle® | Ja |
| Dubbel bordes | Nee |
| EN 131 | Ja |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Kleur bordes | Blank, geen kleur |
| Maximale belasting | 150 KG |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 55 CM |
| Opbergdiepte | 16 CM |
| Opberghoogte | 194,5 CM |
| Red Step® | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Nee |
| Steunbeugel | Nee |
| Trede / sport afstand | 25 CM |
| Trede / sport diepte | 8 CM |
| Type trede / sport | Open |
| Warenwet | Ja |
| Garantie | 10 jaren |
| Maximale stahoogte | 1,19 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw