- Licht, maar zeer robuust
- Extra grote treden voor extra stacomfort
- Met handig gereedschapsbakje
| Artikelcode (SKU) | 629673 |
| EAN | 8711563248779 |
| SKU leverancier | 503042 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium RAL 9010 |
| Maximale werkhoogte | 2,46 m |
| Aantal treden / sporten | 2 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Artikelcode (SKU) | 629673 |
| EAN | 8711563248779 |
| SKU leverancier | 503042 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium RAL 9010 |
| Maximale werkhoogte | 2,46 m |
| Aantal treden / sporten | 2 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Brutogewicht | 5 KG |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 5 jaren |
| Keuringsinstantie | TÜv |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 0,46 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Stabiliteitsbalk | Nee |
| Steunbeugel | Vast |
| Trede / sport afstand | 22 CM |
| Trede / sport diepte | 21.5 CM |
| Warenwet | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw