- Klein, maar robuust
- Extra grote treden, extra stacomfort
- Met handig gereedschapsbakje
| Artikelcode (SKU) | 629672 |
| EAN | 8711563137837 |
| SKU leverancier | 503003 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 2,65 m |
| Aantal treden / sporten | 3 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Artikelcode (SKU) | 629672 |
| EAN | 8711563137837 |
| SKU leverancier | 503003 |
| Merk | Altrex |
| Kleur | Aluminium TPI |
| Maximale werkhoogte | 2,65 m |
| Aantal treden / sporten | 3 |
| Behandeling | Onbehandeld / ongecoat |
| Brutogewicht | 9,6 KG |
| EN 131 | Ja |
| Garantie | 5 jaren |
| Horizontaal stavlak | Ja |
| Keuringsinstantie | TÜv |
| Maximale belasting | 150 KG |
| Maximale stahoogte | 0,66 m |
| NEN 2484 | Ja |
| Opbergbreedte | 56 CM |
| Opbergdiepte | 11 CM |
| Opberghoogte | 108 CM |
| Stabiliteitsbalk | Nee |
| Steunbeugel | Vast |
| Trede / sport afstand | 22 CM |
| Trede / sport diepte | 23 CM |
| Trede breedte | 36 CM |
| Warenwet | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw