ALL METABOX MACHINEKOFFER 396X296XH118 B
Delen:
Artikelcode (SKU): 822644 SKU leverancier: 243708
Specificaties
Artikelcode (SKU) 822644
EAN 4005187544107
SKU leverancier 243708
Merk DHR
Gewicht 1.43 KG
Hoogte 118 MM
Kleur Zwart/blauw RAL 9010
Breedte 396 MM
Materiaal Abs Opgelast
Diepte 296 MM
Baktype Assortimentskoffer
Binnenbreedte 360 MM
Binnendiepte 265 MM
Binnenhoogte 80 MM