ALL METABOX MACHINEKOFFER 396X296XH125B
Delen:
Artikelcode (SKU): 822646 SKU leverancier: 243710
Specificaties
Artikelcode (SKU) 822646
EAN 4005187544305
SKU leverancier 243710
Merk DHR
Gewicht 1.8 KG
Hoogte 215 MM
Kleur Zwart/blauw RAL 9010
Breedte 396 MM
Materiaal Abs Opgelast
Diepte 296 MM
Baktype Assortimentskoffer
Binnenbreedte 360 MM
Binnendiepte 265 MM
Binnenhoogte 180 MM