ALL METABOX MACHINEKOFFER 396X296XH145 B
Delen:
Artikelcode (SKU): 822645 SKU leverancier: 243709
Specificaties
Artikelcode (SKU) 822645
EAN 4005187544206
SKU leverancier 243709
Merk DHR
Gewicht 1.55 KG
Hoogte 145 MM
Kleur Zwart/blauw RAL 9010
Breedte 396 MM
Materiaal Abs Opgelast
Diepte 296 MM
Baktype Assortimentskoffer
Binnenbreedte 360 MM
Binnendiepte 265 MM
Binnenhoogte 110 MM