ALL METABOX MACHINEKOFFER 396X296XH340B
Delen:
Artikelcode (SKU): 822647 SKU leverancier: 243711
Specificaties
Artikelcode (SKU) 822647
EAN 4005187544404
SKU leverancier 243711
Merk DHR
Gewicht 2.41 KG
Hoogte 340 MM
Kleur Zwart/blauw RAL 9010
Breedte 396 MM
Materiaal Abs Opgelast
Diepte 296 MM
Baktype Assortimentskoffer
Binnenbreedte 360 MM
Binnendiepte 265 MM
Binnenhoogte 305 MM