ALL SORTEERD370X295X55+10INZET ref. 1457
Delen:
Artikelcode (SKU): 137434 SKU leverancier: 225030
Specificaties
Artikelcode (SKU) 137434
EAN 4005187572001
SKU leverancier 225030
Merk DHR
Hoogte 55 MM
Breedte 370 MM
Diepte 295 MM