ALL SORTEERD370X295X55+15INZET ref. 1457
Delen:
Artikelcode (SKU): 137435 SKU leverancier: 225032
Specificaties
Artikelcode (SKU) 137435
EAN 4005187572025
SKU leverancier 225032
Merk DHR
Hoogte 55 MM
Breedte 370 MM
Diepte 295 MM