ALLSORT.KOF.+CLIPS440X355X144+8INZETBAKJ
Delen:
Artikelcode (SKU): 832248 SKU leverancier: 243706
Specificaties
Artikelcode (SKU) 832248
EAN 4005187543100
SKU leverancier 243706
Merk DHR
Gewicht 2.65 KG
Hoogte 144 MM
Kleur Zwart/blauw RAL 9010
Breedte 440 MM
Materiaal Polypropyleen Opgelast
Diepte 355 MM
Bak functie Uitneembaar
Bak/koffer uitrusting Inzetboxen
Bakken aantal 8 ST
Baktype Assortimentskoffer
Binnenbreedte 400 MM
Binnendiepte 290 MM
Binnenhoogte 126 MM