| Artikelcode (SKU) | 264460 |
| EAN | 5400978016822 |
| SKU leverancier | 724574543 |
| Merk | VYNCKIER |
| Capaciteit | 3000 L |
| Lengte slang | 4 m |
| Order nr. | 724574543 #apu# |
| Orig. nr. | Tad3000 |
| Artikelcode (SKU) | 264460 |
| EAN | 5400978016822 |
| SKU leverancier | 724574543 |
| Merk | VYNCKIER |
| Capaciteit | 3000 L |
| Lengte slang | 4 m |
| Order nr. | 724574543 #apu# |
| Orig. nr. | Tad3000 |
| Pomp | 230 V |
| Vloeistof | Adblue |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw