Krik standaards, per paar
Krik standaards, per paar
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110601 |
| EAN | 7311518277352 |
| SKU leverancier | 1419-MD |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 150 MM |
| Gewicht | 325 G |
| Diepte | 25 mm MM |
| Diameter | 150 MM |
| Artikelcode (SKU) | 110601 |
| EAN | 7311518277352 |
| SKU leverancier | 1419-MD |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 150 MM |
| Gewicht | 325 G |
| Diepte | 25 mm MM |
| Diameter | 150 MM |
| BETMS laser markering | 150mm |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw