| Artikelcode (SKU) | 822185 |
| EAN | 4014688410460 |
| SKU leverancier | ALU41046 |
| Merk | VSA |
| Kleur | Zilver RAL 9010 |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Inhoud | 46 L |
| Met deksel | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 822185 |
| EAN | 4014688410460 |
| SKU leverancier | ALU41046 |
| Merk | VSA |
| Kleur | Zilver RAL 9010 |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Inhoud | 46 L |
| Met deksel | 1 |
| Binnenbreedte | 800 MM |
| Binnendiepte | 300 MM |
| Binnenhoogte | 190 MM |
| Breedte range | 75 tot 100 cm |
| Buitenbreedte | 825 MM |
| Buitendiepte | 265 MM |
| Buitenhoogte | 260 MM |
| Diepte range | 25 tot 30 cm |
| Met greep | Ja |
| Met slot | Nee |
| Met wieltjes | Nee |
| Hoogte range | 25 tot 50 cm |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw