| Artikelcode (SKU) | 822184 |
| EAN | 4014688410705 |
| SKU leverancier | ALU41070 |
| Merk | VSA |
| Kleur | Zilver RAL 9010 |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Inhoud | 70 L |
| Met deksel | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 822184 |
| EAN | 4014688410705 |
| SKU leverancier | ALU41070 |
| Merk | VSA |
| Kleur | Zilver RAL 9010 |
| Materiaal | Aluminium Opgelast |
| Inhoud | 70 L |
| Met deksel | 1 |
| Binnenbreedte | 500 MM |
| Binnendiepte | 350 MM |
| Binnenhoogte | 400 MM |
| Breedte range | 50 tot 75 cm |
| Buitenbreedte | 522 MM |
| Buitendiepte | 375 MM |
| Buitenhoogte | 420 MM |
| Diepte range | 35 tot 40 cm |
| Hoogte range | 25 tot 50 cm |
| Met slot | Nee |
| Met wieltjes | Nee |
| Met greep | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw