| Artikelcode (SKU) | 254353 |
| EAN | 5020385031647 |
| SKU leverancier | 185800109 |
| Merk | VYNCKIER |
| Adaptor | 3/8f x 1/4 bitsen - 1/4mx1/4 hex - 3/8m met 1/4 hex - 1/4 6-kant naar 1/2 vierkant - 1/4 6-kant naar 1/4 vierkant - 1/4 6-kant naar 3/8 vierkant |
| Adaptor M/F | 3/8x1/2 - 1/2x3/8 - 3/4x1/8 - 1/4x3/8 - 3/8x1/4 - 1/2x3/4 - 1x3/4 |
| Bitshouder | 1/4 |
| Bitshouder magnetisch | 1/4 50mm - 1/4 70mm |
| Artikelcode (SKU) | 254353 |
| EAN | 5020385031647 |
| SKU leverancier | 185800109 |
| Merk | VYNCKIER |
| Adaptor | 3/8f x 1/4 bitsen - 1/4mx1/4 hex - 3/8m met 1/4 hex - 1/4 6-kant naar 1/2 vierkant - 1/4 6-kant naar 1/4 vierkant - 1/4 6-kant naar 3/8 vierkant |
| Adaptor M/F | 3/8x1/2 - 1/2x3/8 - 3/4x1/8 - 1/4x3/8 - 3/8x1/4 - 1/2x3/4 - 1x3/4 |
| Bitshouder | 1/4 |
| Bitshouder magnetisch | 1/4 50mm - 1/4 70mm |
| Bitshouder met snelspankop | 1/4 50mm |
| Order nr. | 185800109 #tre# |
| Orig. nr. | Ttadp17 |
| Type gereedschap | Doppenset |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw