- LEVPANO COMBI 400
- Voor alle afmetingen: 600/900/1200 mm
- Verlengstuk inbegrepen
| Artikelcode (SKU) | 118260 |
| EAN | 3479135165002 |
| SKU leverancier | RM 516500 |
| Merk | MONDELIN |
| Gewicht | 50 KG |
| Extra verlengstuk in optie | 0,4 m |
| Hoogte plaat horizontaal | 3,60 / 4,00 m |
| Laadhoogte | 0,68 m |
| Artikelcode (SKU) | 118260 |
| EAN | 3479135165002 |
| SKU leverancier | RM 516500 |
| Merk | MONDELIN |
| Gewicht | 50 KG |
| Extra verlengstuk in optie | 0,4 m |
| Hoogte plaat horizontaal | 3,60 / 4,00 m |
| Laadhoogte | 0,68 m |
| Laadvermogen | 80 KG |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw