Platform voor platenliften LEVPANO
Platform voor platenliften LEVPANO
niet op voorraad
€105,88 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 118258 |
| EAN | 3479135130000 |
| SKU leverancier | RM 513000 |
| Merk | MONDELIN |
| Gewicht | 46 KG |
| Hoogte plaat horizontaal | 4 m |
| Laadhoogte | 0,82 m |
| Laadvermogen | 75 KG |
| Artikelcode (SKU) | 118258 |
| EAN | 3479135130000 |
| SKU leverancier | RM 513000 |
| Merk | MONDELIN |
| Gewicht | 46 KG |
| Hoogte plaat horizontaal | 4 m |
| Laadhoogte | 0,82 m |
| Laadvermogen | 75 KG |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw