Platform voor platenliften LEVPANO
Platform voor platenliften LEVPANO
niet op voorraad
€105,88 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 118259 |
| EAN | 3479135140009 |
| SKU leverancier | RM 514000 |
| Merk | MONDELIN |
| Gewicht | 38 KG |
| Hoogte plaat horizontaal | 4 m |
| Laadhoogte | 0,82 m |
| Laadvermogen | 75 KG |
| Artikelcode (SKU) | 118259 |
| EAN | 3479135140009 |
| SKU leverancier | RM 514000 |
| Merk | MONDELIN |
| Gewicht | 38 KG |
| Hoogte plaat horizontaal | 4 m |
| Laadhoogte | 0,82 m |
| Laadvermogen | 75 KG |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw